پرسش های رایج

پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم

پرسش های رایج

اینجا راهنمای سوالات پرتکرار کاربران ،پست شده است .

image
 • من مسئول فنی کلینیک هستم، چطور می توانم با توان همکاری کنم ؟

  می توانید بیماران کلینیک خود را که نیاز به هوم ویزیت دارند را به گروه فیزیوتراپی توان ارجاع دهید و برای محقق شدن این امر کافیست با تیم پشتیبانی توان با شماره های 09355580685 -09227653171 تماس حاصل فرمایید .

 • در یک جلسه فیزیوتراپی در منزل چه میگذرد؟

  در نخستین جلسه درمانی، فیزیوتراپیستهای توان ابتدا به ارزیابی، معاینه دقیق‌ جسمی و بررسی تاریخچه سلامتی شما خواهند پرداخت. پس از اینکه درمانگر به دید کاملی از مشکل یا آسیب شما رسید، برنامه درمانی اختصاصی شما بر حسب شرایط جسمی و روحی شما و اطرافیانتان در حضور شما طراحی می‌گردد. در طی جلسات درمانگران علاوه بر ارزیابی و درمان به ارائه مشاوره به بیمار و اطرافیانش می‌پردازند. در صورت لزوم طی جلسات درمان، درمانگران درخواست مشاوره برای سایر تخصصها را نیز برای بررسی بیشتر خواهند داد. در پایان جلسات درمانی درمانگران توان با ارائه خلاصه درمان به بیمار او را جهت ویزیت مجدد توسط پزشک ارجاع دهنده معرفی می‌کنند. درمان از همان جلسه نخست آغاز می‌گردد و مدت زمان درمان حداقل یک ساعت است که بر حسب صلاح دید فیزیوتراپیست و درخواست پزشک و برحسب شرایط شما، میزان و شدت ضایعه زمان جلسات درمانی متفاوت خواهد بود.

 • چه امکاناتی برای جلسه ی اول فیزیوتراپی من نیاز است؟

  جلسات فیزیوتراپی در منزل به منظور کمک به بیمار برای تسریع بهبودی، جلوگیری از دست رفتن زمان طلایی بهبودی و به حداقل رسانیدن اتلاف انرژی طراحی می‌شود. بنابراین می‌توان با انجام مواردی کوچک به یک درمان مطبوع دست یافت: بهتر است مکانی که برای بیمار در منزل انتخاب می‌شود نسبتا بزرگ، با تهویه و نور مناسب و مجهز وسایل گرمایشی و سرمایشی باشد. طبیعتا برای افزایش تمرکز و اجتناب از خستگی ذهنی بیمار بهتر است محیط آرام و عاری از تنش باشد. برای جلسات درمانی لباس راحت بپوشید تا طی درمان مانع حرکت شما نگردد و درمانگر نیز بتواند به ارزیابی ثبات و تحرک شما بپردازد. طی جلسات درمانی در مورد مشکلات خود با درمانگر صحبت کنید و مشاوره بگیرید. مناطق، شدت و ماهیت و زمان درد، دامنه حرکتی و سطح عملکرد خود را برای او شرح دهید. به ذکر نکات توسط درمانگر توجه کنید و در صورت عدم اطمینان از هر موردی با درمانگر خود مشورت کنید. در انجام تمرینات خود کوشا باشید و برای رسیدن به نتایج مطلوب، صبور باشید. درمانگران توان برحسب نیاز شما از تجهیزات فیزیوتراپی مانند تحریک الکتریکی، درمان دستی، سوزن خشک، تیپینگ، تمرین درمانی و تجویز تجهیزات کمکی مانند ارتز، عصا و... بهره میبرند.

 • در چه ساعاتی از شبانه‌روز امکان درخواست وجود دارد؟

  ۸ صبح تا ۲۲ شب / هر روز هفته

 • ساعت فعالیت درمانگران توان در چه بازه زمانی می باشد؟

  پس از ثبت درخواست، تیم پشتیبان توان جلسات درمانی را برحسب برنامه درمانگران و شرایط شما هماهنگ می‌نماید. این برنامه برای هماهنگی با شما منعطف و قابل تغییر طراحی می‌گردد.

 • چگونه می توانم با تیم پشتیبانی توان ارتباط داشته باشم ؟

  تیم پشتیبانی توان‌ با بهره‌گیری از سیستم پاسخگویی آنلاین و تماس تلفنی در خدمت شماست. 09355580685 -09227653171

 • هزینه فیزیوتراپی در منزل چقدر است ؟

  تحت تاثیر عواملی مانند سطح ضایعه، شدت آسیب و نوع درمان های فیزیوتراپی متفاوت است. آنچه مسلم است کاهش قابل توجه هزینه‌ها هنگام استفاده از فیزیوتراپی در منزل نسبت به مراجعه به کلینیکهای فیزیوتراپی است. هزینه دریافتی در هر جلسه از توان، براساس تعرفه درمانی مصوب انجمن فیزیوتراپی ایران دریافت می‌گردد.

چطور سوالم را مطرح کنم ؟

به آسانی و با صرف زمانی اندک،پرسش خود را در کادر زیر تایپ کنید و پاسخی جامع و کامل از تیم پشتیبانی توان دریافت کنید.